Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

img_20200507_151300_27 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, в роботі якого взяли участь 10 членів виконкому.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Члени виконкому зняли з порядку денного питання щодо відновлення роботи ринків на території міста у зв’язку з тим, що як пояснив начальник юридичного відділу Андрій Журіда це питання не є у компетенції виконавчого комітету і це рішення вже ухвалене міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До порядку денного засідання внесли питання щодо перерозподілу бюджетних призначень в межах головних розпорядників коштів. З цього питання надали інформацію начальник фінансового управління Галина Сватко, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту – начальник відділу освіти Ірина Соколенко. 

На засіданні було прийнято рішення щодо призначення відповідального керівника по ліквідації аварійних ситуацій рівня “В” на території міста – ним став заступник міського голови Павло Іщенко. Члени виконкому прийняли п’ять рішень щодо захисту прав дітей та влаштування неповнолітніх на тимчасове виховання до сім’ї патронатного вихователя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *