Відбулося останнє в цьому році засідання ради з питань молодіжної політики

bez_nazvanyya_014 грудня в міськвиконкомі провели останнє у 2018 році засідання координаційної ради з питань молодіжної політики. У засіданні взяли участь працівники  управління освіти, молоді та спорту,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, сектору інформаційної та аналітичної політики, директори закладів позашкільної освіти.     Засідання провела начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова.

На порядку денному було три питання. Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Любов Бакеєва, директор дитячої школи мистецтв Світлана Щирбул та заступник директора учбової частини дитячої музичної школи №2 Анна Ярошенко розповіли про роботу позашкільних закладів щодо розвитку творчих здібностей дітей та учнівської молоді.

Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк проінформувала про молодіжне житлове будівництво.

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Юлія Бреус доповіла про підсумки роботи координаційної ради з питань молодіжної політики. На заврешення засідання члени комісії ухвалили відповідні рішення. 

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *