Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради

img_831928 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на порядок денний якого було винесено 27 питань. Розпочалося засідання з розгляду звернення жительки міста Т.Забожко про бездіяльность та неналежне надання житлово-комунальних послуг обслуговуючим кооперативом “Сміла” (голова М.Гончаренко) мешканцям будинку по вул. Героїв Небесної сотні № 15.Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради. Секретар міської ради К.Синьогуб для вирішення даного питання дав відповідні доручення начальнику управління житлово-комунального господарства. Члени виконавчого комітету прийняли 13 рішень, підготовлених службою у справах дітей, щодо встановлення опіки, визначення терміну перебування у Черкаському спеціалізованому Будинку дитини, позбавлення батьківських прав.

Розглянуті питання щодо передачі будівель та споруд навчальним закладам, внесені зміни до рішень щодо положення про стипендії міського голови, складу топонімічної комісії з найменування та перейменування вулиць.

На засіданні затверджені заходи виконкому щодо реалізації Концепції розвитку електронної демократії в Україні, розглянуті питання по місцю розташування пересувних тимчасових споруд. Члени виконкому обговорили та прийняли рішення щодо Інвестиційної програми КП “ВодГео”.

Перед початком розгляду та жвавого обговорення питання з встановлення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування для ФОП Плюти І.О. у розмірі 4,50 грн. за одну поїздку, було зачитано звернення перевізника щодо можливого припинення з 01.01.2018 р. перевезень пільгових категорій населення на маршрутах №№ 4, 9, 18, 37.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *