Зустріч керівників міста із представниками малого та середнього бізнесу

136993747_1283445345355923_1436457052147396904_o_новый размерУ сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч представників малого та середнього бізнесу з представниками влади.

Міський голова Сергій Ананко познайомив присутніх зі своєю командою, секретарем міської ради Юрієм Студансом, першим заступником міського голови Олександром Лисенком, заступником міського голови Богданом Дубовським та Тетяною Карло, керуючим справами Оксаною Яценко.

Очільник Сміли наголосив, що міська влада максимально сприятиме роботі та підтримувати підприємців, також на меті налагодження спрощеної та створення безперешкодної системи подачі документів, виділення і оформлення земельних ділянок, оренди комунального майна в межах чинного законодавства.

Представники влади вирішили почати з себе, напрацювати питання реорганізації всіх відділів та управлінь Смілянської міської ради, оптимізації штатної численності задля ефективнішої роботи та заощадження бюджетних коштів. 

Влада готова надати підприємцям будь-яку комунальну власність в оренду. Важливим також є залучення та налагодження співпраці з інвесторами.

Присутні запропонували більше залучати їх до життя міста, проводити тренінги та консультації із залученням спеціалістів державних установ.

Підприємці мали можливість озвучити проблеми міста. Це — питання податків, оренди землі, вивезення твердих побутових відходів, проблеми освітлення, водопостачання та водовідведення, облаштування могильника забитої худоби, облаштування громадських вбиралень, центральної площі міста та благоустрою міста в цілому, боротьбою зі стихійною торгівлею.

На завершення, міський голова зазначив сказав, що такі зустрічі є важливими, тож надалі їх проводитимуть якомога частіше, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *