Відбулася позачергова сесія Смілянської районної ради

13 листопада 2014 року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять п’ятої сесії Смілянської районної ради шостого скликання.

До порядку денного сесії було внесено шість питань та додатково за пропозиціями постійних комісій внесено питання «Про звернення депутатів Смілянської районної ради щодо порушенням норм екологічного та земельного законодавства при експлуатації сміттєзвалища в адміністративних межах Залевківської сільської ради Смілянського району Черкаської області».

Депутати розглянули питання фінансування нагального ремонту об’єкта комунальної власності районної ради – приміщення, де розміщуються управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та служби міськрайонного управління Держкомзему у м.Сміла та Смілянському районі.

Депутати внесли відповідні зміни у програму економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, а також до районного бюджету.

Затверджено три технічних документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Прийнято рішення направити обласній державній адміністрації та міськрайонному управлінню Держкомзему у м.Сміла та Смілянському районі звернення щодо усунення порушень екологічного і земельного законодавства та захисту прав жителів с.Залевки Смілянського району й окремих мікрорайонів м.Сміла.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації
Джерело:http://oblradack.gov.ua/

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *