Відбулася 83-я сесія міської ради

29 листопада під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба відбулася чергова 83-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 27 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 124 питання, з них 98 – земельні.

Перед початком роботи сесії секретар ради зачитав телефонограму від адвоката Володимира Молодчина щодо скасування 27.11.2018 шостим апеляційним судом рішення суду першої інстанції про поновлення міського голови на посаді і відмову у задоволенні позову Олексія Цибка.

Слово для виступу взяв Олексій Цибко, який висловив своє бачення у питанні недопущення підписання договорів з НАК «Нафтогаз» у частині взяття боргів ТОВ «СмілаЕнергоінвест» на місто. Олексій Цибко озвучив наміри балатуватися на пост глави держави на чергових виборах 2019 року, закликав смілян об’єднуватися для продовження боротьби за свої права.

Депутат Андрій Старіков висловив свою незгоду щодо прийняття рішення на останній сесії, запропонував негайно створити робочу комісію з вирішення питання щодо підписання договору з НАК «Нафтогаз». Депутат Володимир Примак прокоментував суть ухваленого рішення міської ради, зазначивши, що міська рада своїм рішенням не взяла борги на місто.

Депутат Володимир Бердецький запропонував заслухати інформацію керівника комунального підприємства щодо ситуації з теплопостачання в місті. Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Ройко проінформував про подачу позовів до суду щодо невизнання боргів та розбалансу (нарахування подвійного тарифу).  

Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, затвердили Програму розвитку туризму на 2019-2023 роки, прийняли рішення щодо надання одноразової допомоги військовослужбовцям та десяти смілянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Депутати ухвалили рішення щодо розвитку житлово-комунального господарства міста: розроблення схеми санітарного очищення, внесли зміни до програми утримання світлофорних об`єктів.

На сесії міської ради було ухвалено рішення щодо використання червоно-чорного революційного прапора на території міста, затверджений список присяжних Смілянського міськрайонного суду, підтримано звернення до Президента України з проханням втрутитися у вирішення питання щодо  боргів за спожитий газ приватною компанією.

Депутати розглянули питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення із земельних питань. Кілька проектів рішень було відхилено.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *