Відбулася 70-та сесія міської ради

12 червня під головуванням секретаря міської ради Костянтина Синьогуба  відбулася 70-а сесія міської ради, яка не була проведена 30 травня та 8 червня за браком кворуму депутатів. У роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів міської ради.

На початку роботи сесії із зверненнями виступили депутати:

 – Володимир Салов від 29 депутатів щодо внесення до порядку денного звернення до Верховної Ради про антиолігархічний пакет докорінних перетворень;

– Володимир Бердецький щодо утримання парку в мікрорайоні радіозаводу, питання виконання перевізниками умов договору пільгових перевезень та подачі води мешканцям міста;

– Анатолій Голуб щодо вирішення питання теплопостачання міста у майбутньому опалювальному сезоні; 

– Андрій Старіков щодо внесення до порядку денного сесії питання про встановлення над Будинком рад поряд із державним синьо-жовтим прапором червоно-чорного прапора як символу революційної боротьби українського народу;  питання придбання спецмашини для проведення ямкового ремонту на дорогах міста; про наведення належного санітарного стану та перенесення сміттєвих баків на вулиці Ротондівський. 

Міська рада одноголосно ухвалила звернення до Верховної Ради України щодо  антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Депутати заслухали інформацію в.о. начальника управління ЖКГ Сергія Чередніченка щодо підсумків роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Депутати прийняли Програму надання шефської допомоги військовій частині та навчальному катеру «Сміла», рішення  щодо надання одноразової матеріальної допомоги 18 жителям міста на загальну суму 66,5 тис. грн.  Депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету, вивівши із складу виконкому Петра Даценка на підставі його заяви, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Проблемним для депутатів у порядку денному стало питання прийняття нової редакції регламенту роботи міської ради, до якого відділ забезпечення роботи ради вніс питання узаконення використання системи «Рада». Депутати розглянули 78 проектів з земельних питань та прийняли відповідні рішення, відхиливши з них – 9. 

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *