Відбулася 48 сесія міської ради. Коротко про головне із сесії

309477460_420869763508877_8042403855941500193_n28 вересня у Будинку рад відбулася сорок восьма сесія Смілянської міської ради під головуванням міського голови Сергія Ананка.

Пленарне засідання розпочалось з урочистого привітання та вручення подяки виконавчого комітету міської ради Олені Зарецькій, син якої проходить військову строкову службу у одній з військових частин нашої країни.

Гідні вчинки смілянина, лейтенанта Артема Дяченка, який сумлінно виконує завдання, проявляє особисту мужність та героїзм при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації відзначило командування частини.

Депутатський корпус та міський голова особисто подякували матері за життєву мудрість, глибоку духовність та гідне виховання сина.

Також подяками за допомогу українській армії були нагороджені депутати міської ради Юрій Кредзинський, Богдан Поліщук та меценат, волонтер Роман Натальченко.

Присутні вшанували пам’ять всіх цивільних, дітей та військових, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

Загалом, на порядок денний сесії міської ради було винесено 54 питання. Всі проекти рішень детально розглянуті та підтримані депутатами. Значну частину складали земельні, бюджетні питання та питання комунальної власності територіальної громади. Інші стосувались внесення змін до раніше прийнятих рішень ради, житлово-комунального та соціально-економічного розвитку населення.

З детальним порядком денним сесії можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.