Відбулася 102-а сесія міської ради

герб25 червня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася чергова 102-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 28 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 74 питання, інформує сайт Смілянської міської ради.

Перед початком сесії начальник відділу забезпечення роботи міської ради Леся Мифодюк зачитала витяги з регламенту роботи міської ради щодо порядку  виступів та звернень депутатів під час роботи сесії міської ради.  

Правозахисник Юрій Кармазін під час виступу озвучив своє бачення шляхів розв’язання проблемних питань з теплопостачання міста та скасування у судах незаконних боргів. Юрій Кармазін запевнив, що і надалі буде представляти та захищати інтереси смілян у судах різних інстанцій.

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець зазначив, що у тарифах на теплопостачання існуючі борги не включені, проінформував про проведену роботу підприємства у судах щодо незаконних боргів та надіслані звернення до владних структур щодо можливості списання боргів, запевнив про своєчасний початок опалювального сезону восени 2019 року.  

Під час роботи сесії депутати розглянули питання та прийняли рішення щодо надання технічних умов на відключення від мереж централізованого опалення власникам квартир, що отримали дозволи на відключення від мереж централізованого опалення в 2018 році. Головуючий надав слово для виступу автору електронної петиції з даного питання Лесі Савчук. Директор ТОВ «Смілапромтранс» Володимир Пилипів висловив бачення розвитку системи теплопостачання у місті та питання розвитку підприємства.

Депутати затвердили план роботи міської ради на ІІ півріччя 2019 року, прийняли рішення щодо місцевих податків та зборів, встановлення  ставок земельного податку, розміру орендної плати та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік в адміністративних межах Смілянської міської ради.

На сесії були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування смілянам, розглянули питання комунальної власності, прийняли звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо подальшої долі СМСЧ-14, затвердили положення про юридичний відділ виконавчого комітету, внесли зміни до міського бюджету на  2019 рік.

Депутати прийняли біля сорока рішень із земельних питань та направили на доопрацювання декілька проектів рішень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *