Відбулася чергова 69 сесія міської ради

На початку сесії вручив посвідчення депутата міської ради Катерині БЕРДНИК, яка набула депутатських повноважень минулої сесії, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

Міська рада внесла зміни до складу постійних комісій, а саме: виключили двох депутатів, що припинили повноваження та включили депутатку, що набула повноважень. Головою комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації обрали Рамазана ТАІБОВА.

Депутати затвердили 30 рішень щодо виділення матеріальних допомог мешканцям, що опинилися у складних життєвих обставинах, до двох внесли зміни під час розгляду. Підтримали переведення на самостійний баланс Смілянської дитячої музичної школи №2.

Також надали згоду на передачу в оренду харчоблоків, що перебувають на балансах закладів освіти, та затвердили рішення щодо реорганізації ДНЗ №2 «Берізка» шляхом приєднання його до гімназії ім. В.Т. Сенатора.

На сесії було затверджено Програму підтримки Відділу державного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної служби України з безпеки на транспорті на 2023-2024 роки, внесено зміни до Програми територіальної оборони міста та Положення про порядок відчуження об’єктів комунальної власності.

Також було затверджено низку рішень щодо управління комунальним майном, розглянуто та затверджено 49 проєктів, підготовлених управлінням архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста, зокрема щодо проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок, надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою, надання земельних ділянок у власність та оренду, надання освітнім закладам та ОСББ ділянок у постійне користування тощо.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.