Відбулася 66 сесія міської ради

26 липня під головуванням міського голови Сергія АНАНКА відбулася чергова 66 сесія міської ради.

На розгляд депутатам було запропоновано 101 питання порядку денного.

Зокрема внесли зміни до Програми підтримки територіальної оборони міста, програми фізичної культури та спорту, програми підтримки ОСББ міста, програми приватизації та управління комунальним майном.

Не виникло питань і щодо затвердження звіту про виконання бюджету Смілянської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року та внесення змін до бюджету громади на 2023 рік.

Депутати затвердили низку рішень щодо управління та розпорядження майном комунальної власності, закріплення нерухомого майна на праві оперативного управління за освітніми закладами, виділення коштів мешканцям міста на лікування.

Однак депутати не надали згоду на прийняття трьох захисних споруд. Зазначені споруди розташовані на території приватних підприємств, відповідно доступу до них відповідальні за утримання у належному стані особи та підрозділи не мають.

Крім цього, депутати прийняли низку рішень щодо проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок, надання дозволу на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою, надання земельної ділянки під багатоквартирним будинком у постійне користування тощо.

Загалом було прийнято 97 рішень, з якими можна буде ознайомитися на сайті міської ради у розділі «Рішення міської ради».

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.