Відбулась підсумкова нарада щодо комісійних обстежень закладів соціальної сфери Черкащини

14 листопада у Головному управлінні ДСНС відбулася підсумкова нарада з Департаментом соціального захисту населення Черкаської ОВА, щодо здійснення комісійних обстежень закладів соціальної сфери різних форм власності.

Під час обстежень, що проходили впродовж жовтня, співробітники ДСНС особливу увагу звертали на стан внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, утримання шляхів евакуації, електрогосподарства, наявності та справності установок пожежної автоматики, первинних засобів пожежогасіння, проведення вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій.

Водночас фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, діях під час сигналу “Повітряна тривога”, заходів безпеки під час аварійних та планових відключень електропостачання, зокрема при використанні дизельних та бензинових генераторів.

За результатами обстежень, керівникам закладів надано акти та рекомендаційні листи щодо дотримання вимог пожежної безпеки.

Загалом, на території області комісійно обстежено 51 заклад. Під час інформаційно-роз’яснювальної роботи з керівниками та обслуговуючим персоналом, охоплено більш як тисячу осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.