Від “золота” до “бронзи”: сміляни стали призерами Всеукраїнського турніру на підтримку ЗСУ

287462704_1081176592488393_6725276009222384426_nВихованці смілянського спортивного клубу “Борець” розпочали перші спортивні виступи у цьому році. Дякуючи усім, хто боронить нашу державу, діти відчули змагальний дух.

14 – 15 червня відбувся Всеукраїнський благодійний турнір, організований для допомоги ЗСУ в Хмельницькому. Тут зібралися 200 учасників з різних міст України.

Смілянські спортсмени показали хороші результати та 4 медалі. Дві із них – золоті.

І місце виборов Соболєв Тимофій у ваговій категорії 26 кг. Ще одне золото здобув Дубовенко Арсен в категорії 27 кг.

Срібним призером став Дорошенко Володимир, який виступав у ваговій категорії 24 кг.

Бронзу приніс команді Клименко Захар, який боровся із суперниками у ваговій категорії 28 кг.

За крок до медалі зупинився Скрипник Артем.