Від села Носачів до залізничного переїзду біля села Сигнаївка відремонтують дорогу

162498968_820314628571274_725665892537907518_oЩе на одній ділянці автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань почалися роботи у рамках проекту Президента України «Велике будівництво».

Поточний середній ремонт стартував на ділянці автодороги Н-16 протяжністю 6,3 км, від села Носачів і до залізничного переїзду біля села Сигнаївка.

Вже розпочали роботи з фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування поширення проїзної частини дороги, демонтажу старого бар’єрного огородження, а також вирубки порослі та чагарників.

У рамках поточного середнього ремонту влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з кількох шарів.

Також, під час поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-01 буде виконано комплекс робіт щодо влаштування водовідведення укріплення узбіч, влаштування з’їздів з дороги, влаштування шести автобусних зупинок та трьох пішохідних переходів з автономним освітленням, влаштування бар’єрного огородження, дорожньої розмітки та нових знаків.

Виконує роботи підрядна організація ТОВ «Автострада», повідомили у службі автомобільниз доріг у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *