Від початку дії програми «Власна справа» 290 черкащан вже отримали грантові виплати

Програма з надання мікрогрантів найбільш популярна серед усіх програм проєкту «єРобота». За період дії програми на Черкащині 290 учасників уже отримали грантові виплати на загальну суму понад 68 млн грн. та розвивають бізнес в регіоні.

За умовами програми грантоотримувачі працевлаштували понад 220 людей на новостворені робочі місця, зокрема і колишніх безробітних.

Так, у 2023 році гранти отримали 196 жителів. А у 2024 році 42 підприємці уже запустили свій бізнес завдяки цій програмі.

Також у 2023 році 14 вимушено переміщених громадян відкрили власну справу (ВПО). Цьогоріч 3 ВПО вже теж отримали грантові кошти на розвиткок бізнесу.

Підприємці розширюють та відкривають:
– заклади громадського харчування,
-магазини непродовольчих товарів,
-медичні центри,
-швейні виробництва,
-різні сервіси,
-будують бізнес у сфері краси тощо.

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

За статистикою, серед претендентів на гранти – 85% людей отримують позитивні рішення і продовжують свій шлях у підприємництві.

Розмір мікрогранту складає від 50 до 250 тис грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення тощо.

Для спрощення процесу отримання гранту та більшої доступності, Мінекономіки створено сайт програми — https://vlasnaspravagrant.com.ua.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.