Від імені колективу ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» сердечно вітаю всіх смілян з Днем незалежності України!

den_nezalegnosti_2016_siteЦей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Це не просто День народження держави.

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень, нашу відповідальність перед історією. Ми по праву пишаємося нашою країною – її славною історією, сучасними досягненнями, віримо в її велике майбутнє. Спільно ми зробимо все, що задумали, і неодмінно досягнемо нових успіхів у її розвитку та процвітанні.

Дорогі сміляни! Від усієї душі бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі. Нехай щедра українська земля дарує сили і наснагу для здійснення найзаповітніших мрій, а всі ваші хороші справи примножать славу України, нашого краю, рідного міста!

З повагою Олександр МИЛЬКО,

голова правління ПрАТ «Сміламаш»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *