Вічна шана Героям: у Черкаському районі попрощалися із полеглими захисниками

Навіки у небесному строю… Війна продовжує приносити горе в мирні українські оселі. Громади Черкаського району провели в останню путь воїнів, які поклали життя за Україну.

У Черкасах назавжди попрощалися з воїном – Юрієм Мартиненком. Морський піхотинець вступив до лав Збройних Сил України у 2022 році. Пройшов навчання в Англії, служив стрільцем-санітаром у батальйоні морської піхоти. Загинув у зоні бойових завдань на Донеччині. Воїну було 42 роки.

У Смілянській громаді назавжди попрощалися із Олександром Карповим, Максимом Коробченком та Михайлом Яценком.

Олександр Карпов – старший солдат, 2 штурмового взводу 2 штурмової роти 2 штурмового батальйону військової частини Збройних Сил України. Загинув виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Бахмут Донецької області. Молодому захиснику було лише 24 роки.

Максим Коробченко – розвідник-санітар 1 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини Збройних Сил України, солдат. Загинув в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області під час виконання бойового завдання, внаслідок штурмових дій зі сторони противника. Захиснику було 37 років.

Михайло Яценко – стрілець-помічник гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини Збройних Сил України. Боєць загинув у Бахмутському районі, Донецької області. Група потрапила під снайперський обстріл та обстріл з АГС-17 з напрямку Бахмут, які коригувались ворожим БпЛА. Воїну назавжди залишиться 48 років.

У Руськополянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Русланом Лісановим. Головний сержанта 2-го механізованого взводу 2-ої механізованої роти 2-го механізованого батальйону військової частини Збройних Сил України. Загинув внаслідок поранень несумісних із життям під час штурмових дій на Куп’янському напрямку.

У Медведівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Віктором Бондарем. Він виконував важливі завдання із захисту нашої держави. Мав вірних побратимів і був вірним їм до останнього подиху.

Вічна пам’ять Героям, які полягли за Україну.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.