Вхід у «Дію» залишиться безплатним

ДіяПрограма „Дія“ не буде стягувати плату за вхід до програми. Михайло Федоров в ефірі «1+1» спростував інформацію про платний вхід для звичайних громадян в додаток: «Це державний продукт, створений за кошти всіх глядачів, які нас сьогодні дивляться. Він повинен і буде безкоштовним».

Разом з тим, починаючи з 1 лютого 2022 року, користуватися популярним в українців ідентифікатором BankID можна буде лише на оплатній основі – НБУ встановив тарифи на його використання.

Нацбанк вирішив запровадити плату за використання ідентифікатора керівництво регулятора на тлі високого попиту на послуги BankID, який збільшується з кожним днем.

При цьому у пресслужбі Міністерства цифрової інформації дали офіційний коментар щодо інформації, взятої зі статті сайту China-Review. Послугу можна буде отримати онлайн лише за 1 робочий день.

Так, керівництво Національного банку України вже встигло визначитись із тарифами на використання BankID.
BankID – це спосіб електронної автентифікації громадян за допомогою їхніх даних в банку, де вони обслуговуються.

Щоразу, коли особа хоче скористатися електронною послугою, портал формує електронний запит до банку, де особа є клієнтом, для отримання її персональних даних.

Плата за кожен вхід до системи утримуватиметься у розмірі 10 коп. (без ПДВ).

Щодо входу в додатки „Дія“ за допомогою Приват24, то він, як і раніше, буде безкоштовним. Це означає, що клієнтам ПриватБанку нічого не зміниться.

Інформація із Facebook-сторінці Черкаської РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.