Ветерани Смілянщини зустрілися із психологом

7ff177b1d55cec5879ff3649a2391dcc_XL_resizeВетерани села Ротмістрівка другий місяць поспіль збираються у світлиці відділення денного перебування для занять фізкультурою для покращення свого фізичного стану здоров’я. Дбати лише про фізичний стан здоров’я в поважному віці – замало для повноцінного життя.

Тому ветерани виявили бажання зустрітися з фахівцем в області психології. На зустріч до ветеранів завітала Шаблій Любов Михайлівна, старша медсестра відділення межових станів обласної психіатричної лікарні.

Любов Михайлівна працює у психіатрії понад 40 років, тож їй було чим поділитися з ветеранами. Заняття пройшло у невимушеній бесіді, під час якої жителі поважного віку порушили теми гармонійного існування людини у суспільстві та  в сім’ї, секрети правильного харчування, основи фізичного та психологічного здоров’я людини в цілому.

Фахівець дала ветеранам практичні поради, навела приклади із життя. Учасники зустрічі поділилися враженнями та розповіли, що їм припала до душі зібрання такого формату. Ветерани подякували лектору та запросили її на майбутні заняття, інформують у Смілянській райдержадміністрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *