Ветерани-підприємці можуть отримати 20 тисяч гривень на відшкодування

Ветерани, їхні родини та сім’ї загиблих (померлих) ветеранів, захисників і захисниць можуть отримати 20 тисяч гривень відшкодування на ведення власної справи.

Програму фінансує Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів. Ця програма діє протягом чотирьох місяців.

“Раніше право на отримання компенсації витрат мали лише ветерани та їхні родичі, які мають статус ВПО. Наразі цю вимогу прибрали, адже ситуація в країні досить мінлива і люди повертаються до своїх домівок.

Тепер усі ветерани-підприємці та їхні родини зможуть отримати відшкодування 20 тисяч гривень за купівлі обладнання та товарів, щоб вести власну справу та налагоджувати життя у своїх містах, що постраждали внаслідок збройної агресії й мародерства росії”, — зазначила виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова.

Щоб отримати кошти, необхідно відсканувати або відфотографувати пакет документів.

Протягом 10 днів, після схвалення заявки, отримуєте гроші. Відшкодовуються понесені витрати для бізнесу, здійснені після 24 лютого. Програма діє на час правового режиму воєнного стану.

Програмою можуть скористатися дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок, діти, батьки, а також родичі полеглих захисників і захисниць, які ведуть власну справу.

Більше деталей: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.