Веселкове літо у школі №1

Image-4861 червня вкотре розпочав свою роботу відпочинковий табір з денним перебуванням „Веселка”  при Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №1. Організатори та вихователі чимало зусиль приклали, щоб відпочинок став для дітей активним, пізнавальним та пам’ятним. Літо – це не лише можливість відпочити від шкільних клопотів, а й зміцнити своє здоров`я. Про це потурбуються досвідчені вихователі та енергійні вожаті.

Під час відпочинку в таборі на дітей чекали різноманітні заходи: Малі олімпійські ігри, «Стартинейджер», свято «Нептуна»,квест «Солодке дерево», розвідувальне шоу, екскурсії в надзвичайні місця…

Вихователі спланували роботу так, аби дітям було і цікаво, і пізнавально. Ось наприклад, учасники мовного загону «TESCO» мали можливість удосконалювати знання з  англійської мови . Їм випала унікальна можливість поспілкуватись та попрацювати з волонтером Алту, який приїхав з Туреччини поділитися досвідом . Інтерактивний загін “LEGO”ознайомився із багатьма моделями, які можна виготовити за допомогою конструктора: автомобілем на дистанційному керуванні, роботом-слоном, роботом-змією, роботом-павуком. Усі учасники моделювали різноманітні види транспорту за власним задумом. Юні  конструктори не тільки майстерно розробляли проекти, але й проводили цікаво дозвілля. У таборі діяв загін «Джура»”, де всі охочі  змагалися у силових видах спорту, перевірили свою витримку та витривалість і дізналися більше про традиції нашого народу. Це допомогло нам отримати перемогу в міській грі-випробуванні «Котигорошко» (ІІ місце).

Image-510Вихователі та вожаті  були  ініціативними  та творчими у проведенні різноманітних  заходів, неповторних екскурсій:Черкаський зоопарк, кінно-спортивний комплекс, подорож на теплоході по Дніпру, пізнавальна екскурсія до Канева, Києва, Одеси. Діти всебічно розвивалися та пізнавали  нове, корисне.  Учням найбільше запам’яталася подорож  до Києва в «Кідландію». Це дитячий парк професій, справжня країна  зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею – ландами. Потрапивши сюди, малюки зрозуміли й відчули , як працює економіка в дорослому світі. Відвідавши телестудію ,  діти мали унікальну можливість побачити на власні очі, як ведуться зйомки фільму, здійснили віртуальну подорож до Франції  та пустелі Сахари.

Завершилась зміна урочистою лінійкою та святковим концертом, де було підведено підсумки роботи табору .

Отже, відпочинок, щедрий на відкриття, повний романтики, вдався. Ласкаве сонце, свіже повітря і навіть теплий літній дощик дарували усім нам добрий настрій, усмішки, а отже, – здоров’я! Головне, щоб сонечко світило та «Веселка» раділа. Попереду у дітей багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор та літніх сонячних днів. 

Прес-центр школи №1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *