Верховний суд скасував рішення судів, яким було реабілітовано правоохоронців-хабарників

суд гроші товарЗа принципової позиції обласної прокуратури Верховний Суд скасував реабілітуючі рішення судів щодо двох працівників одного із правоохоронних органів області.

Правоохоронців обвинувачували у шахрайстві дій під час виконання службових обов’язків та зловживанні службовим становищем. Вони вимагали хабара за те, щоб закрити кримінальне провадження.

Суд першої інстанції у вересні 2019 року виніс виправдувальний вирок у зв’язку із відсутністю в діях обвинувачених складу інкримінованих злочинів.

З таким вироком погодився і апеляційний суд.

Вважаючи, що суд ухвалив реабілітуючі рішення з істотними порушеннями вимог кримінального процесуального і кримінального законодавства, прокурором подав касаційну скаргу.

Коли справа дійшла до Верховного Суду, останній погодився із доводами прокурора, що апеляційний суд неправильно застосував закон України про кримінальну відповідальність.

В резульатіт касаційну скаргу прокурора було задоволено, а кримінальне провадження відправили на новий апеляційний розгляд, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.