Великий педагог та митець. До 100-річчя з дня народження земляка К.А. Заремби

Изображение_21_006Затишна кімната в приміщенні школи №10. Кімната, що колись слугувала квартирою директора школи, а нині перетворилася на музей, наскрізь просякнута прохолодним зимовим повітрям, напевно пам’ятає чи не кожну подію в своїй історії.
В житті школи були неординарні імена, цікаві особистості, які досягли бажаного завдяки своєму розуму і талантові. Казимир Аполлонович Заремба безумовно був одним із таких. Його непроста життєва доля,  любов до дітей та своєї справи гідні бути прикладом. Вчитель-новатор, методист, талановитий організатор – все це К.А. Заремба.

Народився майбутній заслужений вчитель України (звання було присвоєно в 1958 році) у Смілі 14 грудня 1917 року. Малий Казимирчик (так називала його мати) з дитинства любив читати, слухати казки та легенди. Мати, Ванда Генріхівна, мала дар жвавої оповідачки. Розповідаючи захопливі сюжети про опір місцевих жителів татаро-монгольській орді, про бойові походи гетьмана Богдана Хмельницького, вона викликала у маленького Казимира бажання бути схожим на героїв, які боронили свою землю.

Детальніше читайте в газеті “сміла” за 15 березня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *