Велика війна крізь призму юних талантів школи

2«Вокальні бої» – саме таким був другий тур творчого проекту «Голос діти», який пройшов в школі №5. Він мав тематичне спрямування і був присвячений Великій Перемозі. Юні конкурсанти справилися з покладеним на них непростим завданням. З особливою душевною віддачею лунали зі сцени пісні воєнних років у виконанні учнів школи, які люблять пісню. Гостями заходу були учні, вчителі та батьки.

Ідея виявити творчі дарування серед учнів школи у формі проекту «Голос діти» належить прем’єр – міністру учнівського самоврядування Артему Демідовському (8-Б клас). Структура проекту повністю відповідає структурі справжніх телевізійних проектів. Тож учні 1-11 класів з особливим інтересом та відповідальністю включилися у проектну діяльність. Зірковими тренерами були обрані творчі учні школи, які мають вокальні дані: Ліна Бородій (11 клас), Маша Романенко (8-А) та Артем Демідовський (8-Б клас). Продюсерами у команд – учасників виявили бажання стати вчителі: Юрій Денщиков, Сергій Іванов, Ольга Михальченко.

Вдало підібрані пісні, намагання юних учасників донести до глядачів емоційний настрій та зміст творів створили атмосферу урочистого свята. По – особливому зворушливо прозвучала пісня «Ах, война, что ты подлая сделала» у виконанні Анни Корнійчук (6-А).

З великим хвилюванням учасники та гості очікували результатів другого туру. В напівфінал вийшли в команді Марії Романенко Вікторія Маткобовська (7-Б), Юля Танцюра (7-Б), Еліна Погоріла (6-А). У команді Артема Демидовського – Вікторія Керекеша (3-А), Марія Бойко (6-А), Вікторія Дердира (9-А). У команді Ліни Бородій – Анна Корнійчук (6-А) і Таїсія Солоха (6-А). Крім того, Ліна Бородій «вкрала» учасника з команди конкурента, який зазнав поразки у батлі – Анну Полтавець (3-Б) і таким чином створила тріо юних голосів: Софія Білан (4-А), Аліна Хлівна (2-А) та Анна Полтавець (3-Б).

У підсумку заходу Ольга Михальченко побажала творчих здобутків всім учасникам – конкурсантам і оголосила спрямованість третього етапу проекту – пісня на вибір.

Завідувач бібліотекою

Плотнікова О.В.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *