“Вдячність” за прихисток: у гуртожитку переселенці залишили тліючу суміш, через яку могла спалахнути пожежа

286953155_1603526383364579_7714554469169877980_nПро це на своїй Facebook-сторінці повідомив очільник освіти Черкащини Валерій Данилевський. З перших днів повномасштабного вторгнення орків освітяни роблять все можливе щоб тимчасово переміщені особи могли комфортно почувати себе на черкаській землі.

Колективи деяких закладів освіти по цей день (часто виключно за рахунок своїх працівників) забезпечують їх гарячим харчуванням, допомагають одягом, медичною допомогою, організовують дозвілля, забезпечують їхній побут.

Черкащани щирі і привітні люди. А наші сини і доньки рясно поливають кров’ю рідну землю у зоні бойових дій.

Не секрет, що дехто із переселенців інколи зловживають спиртним, можуть конфліктувати з місцевими, часто ніде не працюють і не бажають ставати на облік у місцеві військкомати.

І ось одні із “вдячних” переселенців ледь на спричинили пожежу у гуртожитку. В одному із закладів профтехосвіти переселенці на столі у їдальні намалювали свастику натякаючи, що ми нацисти. Але особливо обурливим є те, що “вдячні” переселенці виїжджаючи із гуртожитку зробили під плінтусом у підлозі закладку із тліючою сумішшю, яка мала спалахнути за кілька годин.

Мало того, що міг згоріти учнівський гуртожиток, разом із ним могли згоріти ще кілька десятків таких же переселенців, які у ньому живуть.

– Схоже, що зараза руського міра може бути вилікувана лише у кардинальний спосіб. Тому без образ і сентиментів. Ми готові допомогти і прихистити всіх, хто потребує нашої допомоги. А потвори, які ладні вбивати наших громадян мають нести визначену Законом відповідальність. Матеріали про дії цих, з дозволу сказати людей, ми передаємо СБУ і Національній поліції для реагування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.