Вдруге у Смілі волонтери зі США організували мовно-спортивний табір «Таємна місія»

DSCN6912Майже 350 дітей, серед яких близько 250 – учні-колегіанти, зібралися 3 липня на подвір’ї школи №3-колегіуму. Багато хто знав один одного з минулого літа, багато було нових учасників табору, але вже за два дні під керівництвом своїх лідерів усі стали друзями та справжньою великою командою. Навіть назви загонів, у які об’єднались діти, додавали гарного настрою та створювали атмосферу гри: «Супер-піпл», «Brave», «911». А яскраві кольори футболок, у які були одягнуті члени кожної команди, дозволяли бачити здалеку один одного.

Діти з будь-якої школи міста могли стати учасниками пригод. Цьогоріч робота табору була організована у дві зміни: у першій половині дня – для дітей віком від 7 до 11 років, у другій – для дітей від 12 до 15 років. Ініціатором організації роботи цього табору стала директор нашої школи Тетяна Карло за підтримки заступника міського голови Людмили Осейко.

Щодня юні сміляни проходили п’ять станцій: заняття з англійської мови “English”, заняття з рукоділля, основи морально-етичного виховання, правила поведінки та дискусії, рухливі ігри на свіжому повітрі, квест і релакс.

У роботі  станції “ English ” найактивнішу участь брали і самі американські волонтери Сенді Бакінгем, Ен Венемен, Боб Венемен, адже спілкування дітей з носіями мови, уміння слухати і розуміти англійську мову у «живому» спілкуванні – це величезний «плюс» у вивченні іноземної мови.

Заняття з рукоділля захопили всіх – і дівчаток, і хлопчиків, тому що усі вироби, які створювали діти своїми руками із яскравих, кольорових різноманітних матеріалів, вони виготовляли з добрим настроєм. Ці сувеніри стануть доброю згадкою кожному про цікавий відпочинок у таборі.

Найпопулярнішими станціями в таборі стали спортивна і квест. А найбільше запам’ятався всім третій день табору, коли і малеча, і дорослі із захопленням катались на водних гірках, обливались водичкою, отримували сонячні, повітряні та водні ванни!

Бути добрими, чесними, щедрими, щирими у спілкуванні, допомагати один одному, бути цікавими до світу навколо та до людей учились діти на станції  «Я – Божа дитина».

Злагоджена робота волонтерів, які забезпечили дітей усім необхідним: спортивним інвентарем, матеріалами для рукоділля, музичною та відеоапаратурою та, навіть, легкими перекусами, напоями та маленькими призами – не залишилась без відповіді: усі учасники табору щодня приходили з гарним настроєм, дарували один одному радісні посмішки та веселий сміх, і сповнені енергії та новими враженнями, повертались додому!

Дякуємо організаторам табору – Віктору Кусюмову, директору табору; Валентині Полупан – координатору табору; Галині Майданюк – адміністратору, та сподіваємось на подальшу співпрацю, повідомляє прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *