Вчителька зі Сміли стала учасницею першого EdCamp англійською мовою

52893698_860540274305454_5009887992811094016_nУ Києві 1 березня 2019 року відбулась особлива НеКонференція, тому що це був перший Ed Camp англійською мовою. Саме тут розглядались провідні питання освітніх програм, а також формувались схеми та постулати щодо ідей Нової школи.

До цьогорічної НЕконференції, що проходила в педагогічному університеті ім. Грінченка за співпраці з кафедрою англійської філології та перекладу, долучилась учитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк.

Головною темою обговорення цього разу стала «POSITIVE CHAINGE». Спікери конференції мають високий науковий потенціал та колосальний досвід щодо навчання та вивчення англійської мови. Цьогоріч ділилися своїм досвідом не лише вчителі та викладачі України, а й Британії, Греції, Польщі та інших країн. Чому важливо вивчати англійську мову та не боятися змін – розповів натхненник руху EdCamp в Україні, голова ради ГО «ЕдКемп Україна», кандидат технічних наук Олександр Елькін.

Не-Конференція об’єднала більше 400 фахівців з усієї України та з-за кордону. Учасники, спікери та організатори зібралися на не-Конференцію, аби спільно обговорити інноваційні технології і методи викладання англійської мови, поділитись новими ідеями для розвитку професійної майстерності педагогів.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *