Вчителі предмету «Захист України» зібралися на міський семінар-практикум

У міському парку культури та відпочинку провели семінар-практикум учителі предмету «Захист України». Тут розглянули питання щодо оновлення змісту предмета «Захист України» та підвищення рівня матеріально-технічного обладнання.

Учасники ознайомилися із методами підготовки старшокласників з прикладної фізичної підготовки, дій солдата у бою, подолання смуги перешкод та методики проведення занять зі стрільби із пневматичної гвинтівки. 

Вчителі обмінялися досвідом роботи з дистанційного навчання – як засобу сучасної освітньої технології у викладанні предмета «Захист України».

Обговорили і питання організації та проведення міського етапу військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура») та обласного онлайн – фестивалю ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Жвава дискусія відбулася при обговоренні громадського проєкту «Оснащення центру національно-патріотичного виховання «Козацька Січ» Будинку дитячої та юнацької творчості матеріально-технічним обладнанням. Це потрібно для покращення рівня військово-патріотичного виховання, практичної підготовки учнівської молоді до захисту України та різноманітних зборів, фестивалів та ігор, зазначалося на семінарі.

Загалом, отримані знання вчителі застосують у подальшій роботі, повідомила методист методичного кабінету Надія Щербина.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *