Вчителі обмінялися досвідом за чашкою чаю та з млинцями

28055951_920500531460754_8964513556281512796_nНа майстер-клас приготування смачних млинців та знайомства з традиціями Масниці запросили своїх колег вчителі школи №7 Новохацька О.В., вчитель трудового навчання та Лауш Т.Б., вчитель української мови. Усіх зачарувала історією Масниці Тетяна Борисівна, та ще є вправу «Коректор» запропонувала, щоб у всіх вчителів залишилася легенда про дівчину Масницю, яка здолала Зиму, подарувавши людям тепло та радість весняного настрою.
Традиційною стравою Масничного тижня є приготування млинців, кожна господиня має свій «найкращий рецепт млинчиків», які пропонує скуштувати членам своєї родини та гостям. 
Отже новим рецептом, який легкий для практичного застосування навіть для найзаклопотаніших вчителів, поділилася Олена Володимирівна. Дві команди шеф-поварят взялися до справи та приготували млинці і солодкі з сиром та вишнями, і солоні.
За чашкою чаю педагоги не тільки скуштували смачні страви зроблені власноруч, а й обговорили переваги STEM-освіти, інформує прес-центр навчального закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *