Вчителі англійської мови – агенти змін

Стартував другий етап програми «Вчителі англійської мови – агенти змін», розробленої Британською Радою та громадською ініціативою GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». У рамках другого етапу, який проходив у місті Львові, було проведено тижневий курс з підготовки тренерів. Черкаська область була представлена двома тренерами: методистом іноземних мов Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Тетяною Пахомовою та вчителем англійської мови школи №3-колегіуму Наталією Голоднюк.

Упродовж тижня проводилися інтенсивні тренінги з підготовки майбутніх тренерів до проведення повноцінного 40-годинного курсу для вчителів у своєму регіоні. Програма передбачає мікротренінги, рефлексію на власну діяльність та аналіз навчального процесу тренерами Британської Ради. Очікується, що після завершення курсу протягом найближчих чотирьох-п’яти місяців кожен із учасників проведе 40 навчальних годин тренінгу для 20 вчителів англійської мови на локальному рівні.

14 серпня 2016 року заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей на церемонії закриття наголосив на важливості впровадження ключових ідей проекту з метою розбудови та становлення нової української школи з компетентнісним підходом і побудовою партнерських стосунків між учнем, вчителем і батьками. Учасники отримали сертифікати про завершення першого етапу програми «Вчителі англійської мови – агенти змін».

6 вересня 2016 року тренерам Британської Ради в Україні були вручені сертифікати про завершення другого етапу програми «Вчителі англійської мови – агенти змін». Отже, робота по вивченню англійської мови та впровадженню нових ідей проекту триває.

Наталія Голоднюк, учитель школи №3-колегіуму,
тренер програми «Вчителі англійської мови – агенти змін»
Джерело: smila.ck.ua

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *