Вас вітає «Дивосвіт»

2З початком календарного літа у Школі Довіри та Життєтворчості розпочав свою роботу пришкільний відпочинковий табір «Дивосвіт». Табір обрав соцально-психологічний напрямок діяльності. Адже події напруженого життя в Україні даються взнаки, і діти, і вчителі потребують емоційного та психологічного відпочинку.
У таборі «Дивосвіт» створені комфортні умови для психологічного розвантаження, зняття емоційної напруги, відпочинку та розваг, розвитку творчих здібностей дітей. Саме тому табірна зміна проходить у формі подорожі і носить назву «У пошуках самого себе». Кожен вихованець щодня відкриває у собі щось нове, незвідане, стає багатшим та щедрішим на почуття.
Перший тиждень у таборі проходив під назвою «Посміхнись новому дню!» Щоденне виконання різноманітних арт-вправ викликали захоплення у вихованців: «Райдуга настрою», «Намалюй своє ім’я», «Світ моїх емоцій» та створили атмосферу творчості.
Вихованці табору побували у «Майстерні життя», виготовили маски своїх почуттів, створили «Історію власного дерева», про яку розповіли одноліткам та дорослим, вивільнилися від негативу, здійснили незвичайну мандрівку у природу «Відкрий своє дерево».
Кожен загін під час відкриття табірної зміни «Дивосвіт – в тобі, дивосвіт – у мені” продемонстував свої творчі здібності. Цікаво було організовано вправу з музикотерапії «Тримай ритм».
Використовуючи можливості фототерапії вихованці табору створили фотоколаж «Світ здоров’я очима дітей».
Якісне різноманітне харчування, незабутні враження, екскурсії Черкащиною, до Львова, цікаві загонові справи – кожна подія табірного життя варта окремої розповіді, проте всі дні можна об’єднати спільним гаслом «У «Дивосвіті» світ стає дивовижним.
Прес-центр школи№2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *