«Вартові мережі»: безпека дітей в кіберпросторі

Літні канікули – найважливіший період для активного відпочинку й оздоровлення дітей та підлітків, для їхнього творчого та інтелектуального розвитку. Багато дітей вільний час проводять у всесвітній мережі.

Водночас проводячи час за комп’ютером діти стикаються із певними небезпеками, наприклад: комп’ютерними вірусами й шкідливими програмами, кібербулінгом, шахрайством, або самі створюють собі проблеми, розповсюджуючи про себе особисту, приватну інформацію.

Для підвищення ефективності протидії вчиненню правопорушень у кіберпросторі та вивчення способів, інструментів, причини і умов, що сприяють вчиненню та поширенню правопорушень у дитячому середовищі, Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України запроваджено реалізацію проєкту «Webtrap», у межах якого створено команду «вартових мережі» з числа поліцейських ювенальної превенції.

Основні завдання «вартового» спрямовані на здійснення превентивної роботи з дітьми в кіберпросторі та попередження вчинення правопорушень стосовно них.

Нині відбулася робоча зустріч за участі заступника голови Черкаської обласної військової адміністрації, керівництва ювенальної превенції Черкаської області, кібер поліцейських та «Вартового мережі». Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці та визначили порядок взаємодії щодо протидії кіберзагрозам у дитячому середовищі.

Не потрібно забувати, що віртуальний світ не менш небезпечний ніж реальний, зазначають у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.