Вагон пожежного поїзду станції ім. Тараса Шевченка капітально відремонтували

20191121-135132--IMG_3172$@-$@копияЗагалом, за 10 місяців цього року для пожежних поїздів регіональної філії «Одеська залізниця» було виконано низку ремонтних робіт для підтримання даного рухомого складу у технічній готовності.

Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

У вагонному депо Миколаїв філії «Пасажирська компанія» було проведено капітальні ремонти у 5 вагонах-насосних пожежних поїздів станцій ім. Тараса Шевченка, Миколаїв, Знам’янка, та Подільськ, а також вагон-майстерні пожежного поїзда станції Знам’янка.

Вцілому, в межах регіональної філії «Одеська залізниця» дислокується 8 пожежних поїздів на станціях ім. Тараса Шевченка, Одеса-Товарна, Одеса-Сортувальна, Подільськ, Херсон, Миколаїв, Знам’янка, Помічна. Уся пожежна техніка утримується у технічно  справному стані.

З початку року пожежні поїзди провели 64 виїзди, з них 53 – пожежними поїздами та 11 автомобілями. Слід зазначити, що з початку року по регіональній філії на облік взято 4 випадки пожеж проти 4 випадків у 2018 році. Загальний збиток від яких сягнув біля 300 тис. грн., врятовано матеріальних цінностей на суму понад 5,5 млн. грн.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *