В уряді розглядають підвищення зарплат вчителів до 15 тисяч

освіта вчительМіністерством освіти і науки спільно із Міністерством фінансів розглядаються можливі варіанти забезпечення оплати праці вчителів у розмірі не менше 15 тисяч грн на місяць з 1 вересня 2022 року.

Про це йдеться у листі МОН у відповідь на звернення столичної організації профспілки працівників освіти і науки, передає osvita.ua.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що наразі двома відомствами напрацьовується зазначений варіант підвищення заробітних плат учителів з 1 вересня цього року, враховуючи реальні можливості дохідної частини бюджету України.

Водночас у Міністерстві освіти нагадали, що Державним бюджетом України на 2022 рік передбачено зростання заробітних плат освітян, як і інших працівників бюджетної сфери, на 8,4% у зв’язку із збільшенням розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду за Єдиною тарифною сіткою.

«Підвищення посадових окладів працівників відбулося з 1 грудня 2021 року (розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду – 2893 грн), і подальше підвищення заплановано Державним бюджетом України з 1 жовтня 2022 року на 3,1%», – наголосили у відомстві.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *