В управлінні статистики порахували, у яких працівників найвища і найнижча зарплата на Черкащині

зарплатаСередня заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у травні цього року становила 11 876 грн, що в 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Порівняно з квітнем, розмір середньої номінальної заробітної плати збільшився на 1,6%, порівняно із травнем 2020р. – на 32,6%, інформують в обласному управлінні статистики.

Найбільша зарплата була за підсумками травня в працівників промисловості (постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, добувна промисловість і розроблення кар’єрів, переробна промисловість), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування, фінансовій та страховій діяльності. Заробітна плата тут в середньому склала від 13 до 15,5 тисяч гривень.

Найнижчий рівень зарплати у нашій області в працівників, які трудяться у галузі адміністративного та допоміжного обслуговування, задіяні у мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку, а також у тих, хто займається тимчасовим розміщуванням й організацією харчування, торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів і мотоциклів. Заробітна плата у працівників цих галузей була від 8,2 до 9,5 тисяч гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.