В управлінні поліції охорони розповіли, хто такі офіцери Служби освітньої безпеки

Проєкт «Офіцери СОБ» створений для захисту дітей у школах в умовах повномасштабної війни росії проти України та створення безпекового середовища після війни.

Важливо знати, що офіцер Служби освітньої безпеки – це не охоронець, а фахівець з питань безпеки в освітньому закладі, який, окрім поліцейських навичок, володітиме вміннями спілкуватися з дітьми, розумітиме їхню психологію, зможе запобігти безпековим ризикам і вчасно розпізнати, виявити і нейтралізувати загрозу життю і здоров’ю дітей, учителів і персоналу.

Кандидатів на посаду офіцерів служби освітньої безпеки відбиратимуть за конкурсом з-поміж цивільних осіб, які продовжуватимуть службу у лавах Поліції охорони. Вони мають пройти медичний огляд, поглиблене психофізіологічне обстеження та співбесіду. Потім відібрані кандидати проходять спеціалізовану підготовку протягом чотирьох місяців у навчальному закладі системи МВС та двотижневу практику в навчальному закладі.

На території Черкаської області розташовано 456 закладів загальної середньої освіти які, відповідно до рішення Черкаською ОВА, мають право здійснювати очну та змішану форму навчання. Наразі проводиться обстеження приміщень шкіл та складаються відповідні акти, надаються пропозиції щодо посилення заходів безпеки.

Офіцери СОБ дбатимуть про майбутнє покоління українців. Тож, бажаючих запрошують долучатися до офіцерів служби освітньої безпеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.