В Університеті ІІІ віку у зв’язку з пандемією заняття проводять по-новому

124821730_1556984287830598_2089653437499432373_oЧерез події у світі, пов’язані з пандемією коронавірусу, всі мають пристосовуватися до нових реалій. Не стала виключенням і діяльність Університету ІІІ віку «Барви осені», що працює у селі Ротмістрівка, інформують у Смілянській РДА.

Декан факультету Тамара Кривошея знаходить можливість проведення занять на свіжому повітрі, змінює форми та методи навчання, не відходячи від програми курсу.

Цього тижня в рамках модуля «Поняття прекрасного в житті людини» ветерани збагачувалися духовно та отримували позитивні емоції, перебуваючи серед різнобарв’я осінніх хризантем, цього разу заняття провели на подвір’ї місцевої підприємиці Наталії Кохась, яка займається розведенням квітів.

Жінка поділилася з ветеранами секретами догляду за осінніми квітами, надала практичні поради.

Ветерани дізналися про різноманіття видів, кольорів та форм цих квітів, а також на практиці побачили процес формування куща для надання йому бажаної форми.

У квітникарстві є багато нюансів, про які сивочолі студенти навіть не здогадувалися. Тож, це заняття було і цікавим,і естетично наповненим та пізнавальним.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *