В Україні найбільше порушень у сфері держзакупівель за І півріччя попередила Держфінінспекція Черкащини

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю, шляхом запиту документів) протягом січня – червня 2016 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення у сфері держзакупівель на загальну суму майже 1,9 млрд грн. Про це повідомила Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держаудитслужби. Зокрема, через виявлені фінансові порушення відмінено конкурсні торги на загальну суму понад 1,6 млрд грн. Укладених договорів розірвано на загальну суму понад 211 млн грн., повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Державної аудиторської служби України.

Найбільші результати із попередження порушень під час держзакупівель мають держфінінспекції в Черкаській (555,4 млн грн, або 30 % від суми попереджених порушень по Україні), Одеській (157 млн грн, або 8,5 %), Івано-Франківській (майже 146 млн грн, або 8 %) та Сумській (121 млн грн, або 6,5 %) областях.

Нагадаємо, що за результатами аналізу державних закупівель і позапланових перевірок державних закупівель упродовж усього 2015 року територіальні органи Держфінінспекції України попередили порушення під час закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти на суму 2,7 млрд грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *