В Україні з’явився окремий вид спортивної діяльності – ветеранський спорт

273950103_251449917168094_4068174169413764699_nСьогодні Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів війни» (№ 5526). «За» проголосували 340 народних депутатів.

Про це інформують у Генштабі ЗСУ.

«За пропозиціями Мінветеранів на державному рівні законодавчо закріплено окремий спорт ветеранів війни, – розповіла Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. – Наразі спільно з Міністерством молоді та спорту ми розробляємо відповідні нормативно-правові акти, щоб спортивна інфраструктура охопила всі області України, щоб кожен район та місто мали ветеранські спортивні осередки. Ми прагнемо, щоб структура ветеранських спортивних організацій розширювалася, а спортивні змагання серед захисників проводилися не тільки на міжнародному, а й на обласному та районному рівнях».

Очільниця Мінветеранів також наголосила, що ухвалення цього Закону дає потужний імпульс розвитку ветеранського спорту, який є одним із пріоритетів у роботі Міністерства. Ветеранський спорт – це одна зі складових адаптації ветеранів у суспільстві та мирному житті.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *