В Україні значно посилили відповідальність за порушення ПДР

160612440_3812272658859397_8345483319592098629_oВ Україні посилили відповідальність за порушення ПДР: які зміни очікують на учасників дорожнього руху. Як зазначив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, прийнятим законом було значно актуалізовано відповідальність за кермування у стані алкогольного сп’яніння.

Якщо раніше відповідальність за керування у стані алкогольного сп’яніння вперше передбачала штраф – 10 200 гривень і позбавлення права керування на рік, то тепер – 17 тисяч гривень.

Якщо особа вдруге протягом року скоює таке правопорушення, то вона мусить заплатити штраф – 34 тисячі гривень, транспортний засіб вилучається на три роки, а також можливе оплатне вилучення транспорту.

Новий закон передбачає нові санкції – адміністративний арешт та оплатне вилучення транспортного засобу.

– Суд, враховуючи особу правопорушника, його майновий стан, може визначити покарання у вигляді адміністративного арешту. Оплатне вилучення транспортного засобу – процедура, за якою за рішенням суду транспорт вилучається у власника, реалізовується на аукціоні, а отримані кошти повертаються власнику, – наголосив Олексій Білошицький.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *