В Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги»

277366441_348362020669048_7206754807679304760_nІніціатива спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

Про цю ініціативу повідомило Міністерство розвитку громад та територій України під час наради з представниками військово-цивільних адміністрацій 28 березня, присвяченої запуску ініціативи. Нарада була проведена Міністерством розвитку громад та територій України і Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з проєктом міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в України» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади.

Як зазначив заступник міністра Міністерства розвитку громад і територій Іван Лукеря, “Сади Перемоги” — це відповідь українців окупантам на загрозу голоду. Це про самозайнятість сотень тисяч людей, відволікання від психологічного тиску війни і забезпечення продуктами харчування своїх родин, сусідніх регіонів, всіх служб, що знаходяться на передовій”. Рекомендуємо громадам області долучитись до ініціативи “Сади Перемоги”.

Більше інформації про ініціативу «Сади Перемоги» можна дізнатися на сайті та у соціальних мережах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *