В Україні триває загальна мобілізація

військовослужбовціУ зв’язку з повномасштабним військовим вторгненням Російської Федерації на територію України відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», згідно з Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію» на території України проводиться загальна мобілізація протягом 90 діб з 24.02.2022 року по 24.05.2022 року.

Про це нагадують у Черкаському ТЦК.

Призов військовозобов’язаних, резервістів та залучення транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань проводиться на всій території України та в обсягах визначених згідно з мобілізаційними планами.

Під час мобілізації громадяни зобов’язані з’явитися до військових частин або на збірні пункти територіального центру комплектування та соціальної підтримки – за викликом керівників органів, в яких вони перебувають на військовому обліку.

🔈Оповіщення, на вимогу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військовозобов’язаних про їх виклик до територіальних центрів здійснюють органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності, управителі багатоквартирних будинків, власники будинків.

Чи можуть вручати повістки на блокпості?
Вручити повістку можуть на блокпості уповноважені на те особи. Повістку може вручити не тільки посадова особа ТЦК та СП, а і органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності, управителі багатоквартирних будинків, власники будинків у разі ідентифікації особи.

Які особливості медичного огляду під час мобілізації?
Особливості проходження медичного обстеження військовозобов’язаними та резервістами під час мобілізації, на особливий період визначається Міністерством оборони України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.