В Україні триває реалізація програми «Безпечна школа»

школярка ученицяВ Україні триває реалізація програми «Безпечна школа» щодо облаштування укриттів у відносно безпечних регіонах за підтримки донорів.

За інформацією Міністерства освіти і науки, фонд UNICEF допоміг обладнати 73 школи в різних регіонах України, передає osvita.ua.

Окрім того, спільно з Міністерством цифрової трансформації запущено проект «Wi-Fi в укриттях». На сьогодні обладнано майже 600 шкіл.

Також у Міністерстві внутрішніх справ наголошують, що особлива увага приділяється підготовці учасників освітнього процесу до дій під час повітряної тривоги та евакуації.

Зокрема, ДСНС розпочала програму тренінгів із підвищення рівня цивільної безпеки – працівники будуть закріплені за кожною школою.

МВС та МОН запровадили так звані «класи безпеки», спрямовані на вивчення основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

До 29 серпня МОН і Обласні військові адміністрації мають поінформувати Кабінет Міністрів щодо обстеження закладів освіти на предмет готовності фонду захисних споруд, що можуть використовуватися як укриття для учасників освітнього процесу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.