В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору

334 690 доз вакцин КПК вже доставлено в області, інформують у МОЗ. В рамках кампанії напередодні нового навчального року лікарі та мобільні вакцинальні бригади будуть проводити щеплення дітей, які внаслідок війни або інших обставин пропустили вакцинацію.

Дві дози вакцини КПК — у 12 місяців та у 6 років — забезпечують ефективний захист від кору. Вакцина проти кору входить до складу комбінованої трикомпонентної вакцини КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи).

Комбіновану вакцину проти кору, паротиту і краснухи (КПК) на підтримку Національної програми імунізації в Україні доставив Дитячий фонд ООН (UNICEF Ukraine). Зберігання та доставка отриманої вакцини в регіони відбулася за підтримки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна «Безпечні та доступні ліки для українців» (SAFEMed).

На регіональному рівні вакцина зберігається та транспортується відповідно до світових стандартів “холодового ланцюга” – для цього обласні Центри контролю та профілактики хвороб були переобладнані: замість старих холодильників встановлені сучасні холодові кімнати та холодильники, центри отримали спеціальні авто для транспортування вакцин та автобуси для проведення виїзних вакцинальних сесій у віддалених містах та селах областей.

Крім того, по всій Україні були розподілені закуплені термосумки та термоконтейнери для зберігання та транспортування вакцин — їх отримали понад 2500 пунктів вакцинації та 800 мобільних бригад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.