В Україні пропонують законодавчо визнати езотеричну освіту

В Україні пропонують запровадити правове регулювання відносин у сфері езотеричної освіти. Відповідний законопроєкт зареєстрований в парламенті народним депутатом Сергієм Гривком, який представляє фракцію «Слуга народу», інформує osvita.ua.

Метою законопроєкту є сприяння захисту прав та інтересів всіх учасників зазначених відносин, визначення базових правил ведення діяльності у сфері езотеричної освіти та забезпечення дотримання вимог законодавства суб’єктами діяльності під час здійснення езотеричної освіти.

Зокрема, законопроєктом пропонуються шляхом внесення змін до закону «Про освіту» запровадити термін «езотерична освіта» як отримання людиною знань та інформації, призначених для обмеженого кола осіб, які містять елементи, альтернативні загальноприйнятим науковим поняттям.

Суб’єктам, які провадять діяльність у сфері надання послуг з астрології, тарології, нумерології, рунології, екстрасенсорики, знахарства, цілительства та йоги пропонується надати можливість добровільного включення до Реєстру наставників у сфері езотеричної освіти Міністерства освіти і науки.

Також вони зможуть поширювати свої знання та досвід у вигляді проведення тренінгів, навчальних курсів та інших освітніх заходів на підставі самостійно розроблених освітніх програм.

Окрім того, учні наставників зможуть отримувати дипломи встановленої форми про отримання відповідних знань та досвіду у визначеній сфері езотеричної освіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.