В Україні презентували Дія.Engine

За кожним онлайн-сервісом, який отримує людина, стоять реєстри та обмін даними між ними, — це є фундаментом для створення цифрової держави. Відтепер розробляти такі реєстри стане зручніше.

Платформа Дія.Engine дозволить держорганам зекономити мільйони, а українці швидше отримуватимуть якісні сервіси онлайн.

Всього в Україні понад 400 державних реєстрів, значна частина з них вразлива до кібератак. Наразі 80% даних зберігаються в паперовому або застарілому електронному форматі й не пристосовані до діджиталізації.

За словами віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, вартість розробки реєстрів на платформі вдвічі нижча в порівнянні зі звичайною, а строк розробки — у два-три рази швидший. Зараз на платформі розробляється 50 реєстрів та понад 100 державних послуг. Частина з них вже працюють, інші — у розробці та будуть готові найближчим часом.

Мінсоцполітики спільно з ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» також долучились до презентації платформи Дія.Engine минулого тижня. Команда інформаційно-обчислювального центру пройшла практичне навчання і долучилася до розробників, які вже створюють реєстри та цифрові послуги на платформі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.