В Україні планують розвивати аналог комп’ютерного ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти має намір дати поштовх розвитку комп’ютерного тестування вступників до закладів вищої освіти.

Про це сказала директор УЦОЯО Тетяна Вакуленко під час спілкування з абітурієнтами в рамках проєкту DECIDE, передає osvita.ua.

За словами очільниці Центру, комп’ютерне тестування наразі виглядає таким, що має більше переваг в оцінюванні в порівнянні зі звичайним ЗНО.

Водночас Вакуленко наголосила, що фахівці УЦОЯО намагатимуться використати всі переваги та здобутки, які були досягнуті за роки проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Директор УЦОЯО підкреслила, що після доопрацювання механізму комп’ютерного тестування воно може отримати більший функціонал, ніж традиційне ЗНО.

Також вона наголосила, що УЦОЯО ніколи не міг реалізувати кольорові зображення в паперових тестових зошитах з деяких предметів, хоча учасникам тестування так було б значно легше зорієнтуватися в певних завданнях. Натомість в електронному варіанті тесту використати кольорові зображення легше.

Окрім того, вона зауважила, що наразі фахівці УЦОЯО не можуть реалізувати всі можливості комп’ютерного тестування через об’єктивні обставини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.