В Смілянській ОДПІ відбувся круглий стіл

Одним із заходів доведення до платників податків новин податкового законодавства та законодавства відносно ЄСВ є особисте спілкування керівництва інспекції з директорами та головними бухгалтерами підприємств району у вигляді «круглих столів». Днями на «круглий стіл», який проводився за участю начальника Смілянської ОДПІ Анатолія Мовчана  та спеціалістів інспекції, завітали фермери Смілянського району на чолі з головою асоціації фермерів Катериною Артеменко, повідомляє прес-служба інспекції.

Під час «круглого столу» Анатолій Анатолійович звернув увагу на те, що представники фіскальної служби постійно удосконалюють свою роботу, оскільки основним завданням Державної фіскальної служби України є створення органу сервісної служби завдяки якому у платників буде формуватись позиція щодо добровільної сплати податків та зборів.

Значний час зустрічі був присвячений обговоренню питань, пов’язаних з недопущенням ухилення від оподаткування, декларування дивідендів отриманих за 2017 рік, декларування одноосібників та новації законодавства.

Під час зустрічі начальник інспекції поінформував про ті нововведення, які відбулись в адмініструванні єдиного внеску для членів фермерських господарств з 1 січня 2018 року. Ознайомив Анатаолій Анатолійович також і з тими on-line сервісами, які запроваджені для платників податків Державної фіскальної служби України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *