В Смілі правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності матір неповнолітнього

До Смілянського відділу поліції звернувся неповнолітній житель Сміли та повідомив про конфлікт з матір’ю. Розібратися у ситуації, що склалася, виїхала старший інспектор з ювенальної превенції Смілянського відділу поліції капітан поліції Катерина Кам’янецька.

На місце події правоохоронець з’ясувала, що між заявником та матір’ю виник конфлікт. Вона ображала його словесно, а потім роздряпала до крові обличчя. Під час огляду місця проживання неповнолітнього поліцейська виявила, що умови проживання хлопця незадовільні. Жінка зловживає алкогольними напоями, та належним чином не займається вихованням дитини.

Правоохоронець провела з родиною неповнолітнього профілактичну бесіду. На матір хлопця склала протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 2 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодекс України про адміністративні правопорушення, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *