В селі Сунки відбулися заходи з патріотичного виховання для шкільної молоді

30 квітня, напередодні Великодня, до Смілянського району в село Сунки завітали гості з Черкаського обласного осередку організації Української молоді «Джура», а саме представники військово–патріотичного вишкілу молоді «Гверова сталь – 2016».

Захід проходив для дітей шкільного віку, але батьки не змогли втриматися і не зважаючи на те, що потрібно готуватися до свята Паски, завітали на захід.

Метою заходу було набуття дітьми базових навичок самозарадності, життя в місті та природі, стрілецької підготовки, маскування, топографії, таборування, першої медичної допомоги та самозахисту на основі українських традицій та національних цінностей.

Протягом дня дітям демонстрували основи військової підготовки, стрілецьку зброю, технічні характеристики АК, правила поводження зі стрілецькою зброєю, розбір/збір АК. Хлопці з задоволенням тримали в руках макети зброї, здавалося що в даний момент їх не цікавило більше нічого.

Діти з захопленням слухали про життя на природі, як можливо віднайти джерела води, розвести вогнище, знайти їжу. Цікавими та зовсім новими вміннями оволоділи, коли почули про те, як побудувати шелест.

Представники громадської організації навчили дітей надавати першу медичну допомогу, невідкладну допомогу при переломах, опіках та втраті свідомості. Показали елементи самозахисту, який викликав неабияке захоплення у дівчат, які добре оволоділи його навичками з першого разу.

Заступник голови Смілянської районної державної адміністрації – Людмила Абрамова, щиро зустріла гостей, привітала їх з наступаючими святами, подякувала гостям та подарувала їм святкову паску.

Також, познайомитися з представниками молодіжної організації завітали завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту – Світлана Горобець, начальник відділу освіти – Ірина Хроменко, заступник голови ГО «Патріоти Смілянщини» – Сергій Долотенко та члени організації Олександр Іванков, Сергій Гнатенко, Євгеній Громов.

До речі, цей день для села Сунки відзначився не лише заходами з патріотичного виховання для шкільної молоді, але й перемогою місцевої команди та виходом їх у півфінал Кубку району з футболу.

За інформацією сектору у справах сім’ї,
молоді та спорту райдержадміністрації
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *